BEZPŁATNE TRE®

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapytaniom klientów oraz osób szkolących się, jak znaleźć tych, którzy oferują bezpłatne sesje TRE®, zamieszczamy listę uczestników licencjonowanych szkoleń, którzy mają prawo stosować metodę. W związku z tym, że sesje są bezpłatne, prowadzący mogą prosić o zgodę na ich nagrywanie, aby móc je później superwizować w ramach swojego procesu nauki. Prośba / zgoda na nagrywanie nie jest obligatoryjna.

Sesje są bezpłatne, ale w przypadku sesji grupowych, osoba w trakcie szkolenia, może poprosić uczestników o wspólne zrzucenie się na koszt wynajęcia sali. 

Ze względu na RODO lista jest aktualizowana. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA! Ktoś, kto stosuje TRE® lub jego elementy w swojej pracy z ludźmi,
a nie ma stosownego certyfikatu ŁAMIE PRAWO!

miastoImię i nazwiskoemailnr telefonu
BaranowoInga Przybyłainiap@op.pl607 547 955
Bielsko-BiałaGabriela Klusekgabrielaklusek@interia.pl509 565 870
GdyniaIzabela Kosińskaizabelakosinska1@gmail.com604 953 249
GdyniaMałgorzata Pietruszkakontakt@enerqi-shiatsu.pl509 383 975
GdyniaTomasz Weprzędztomaszweprzedz@gmail.com504 288 123
GdyniaBartosz Zadurskibartosz@zadurski.com507 959 843
GoleniówKatarzyna Pojawa502 259 539
JaworElżbieta Barańska-Zimnaebaranska.zimna@gmail.com691 621 522
KatowiceSzymon Waluśszymonwalus@gmail.com535 504 776
KatowiceKatarzyna Małeckakasia_malecka@poczta.onet.pl668 343 065
KatowiceTomasz Rzeźniczektrzezniczek.tomasz@gmail.com503 047 834
KoszalinEwa Taszarek608 524 590
KoszalinIzabela Sojaizabela@nazdrowymszlaku.pl793 522 120
Kraków / WieliczkaMonika Jakubowska601 929 980
KrakówBeata Krokowskabeata.krokowska@gmail.com503 737 464
KrakówRóża Łazarewiczgabinet.pawlikowskiego@wp.pl508 447 282
KępiceDorota Sokołowska - Łoboda603 250 336
LęborkKatarzyna Niedzielabiuro@emocja.lebork.pl791 932 370
LublinMonika Kotlarz-Kozam.kotlarzkoza@gmail.com606 685 589
LublinMarta Grzzybowskamarta1389@wp.pl889 192 547
ŁódźKinga Kuśmirowska788 816 738
Mińsk Mazowiecki / WarszawaKatarzyna Wośkatarzynawos1@gmail.com602 436 667
OlsztynAlicja Maziarekcpp.maziarek@gmail.com791 119 353
OlsztynMonika Hestkowskamonika.hestkowska@wp.pl515 183 942
Połczyn-ZdrójMarzena Wilklilituli@wp.pl601 548 665
PoznańMonika Łuczakmonika.luczak@centrum-mind.pl667 817 663
PoznańKrzysztof Trykszakrzysztoftryksza@10g.pl660 757 066
Pruszków / WarszawaMałgorzata Ślusarczykmalgorzata.slusarczyk@gmail.com508 071 769
RadomMałgorzata Sobczakesterka04@tlen.pl660 367 387
RzeszówDominika Kwartadominikakwa@o2.pl530 865 997
Szczawnica / Nowy SączEliza Czyżewska eliza.czyzewska@gmail.com695 730 960
Świdnik / LublinMarzena Kwitprzystan.duszy@gmail.com510 035 336
TczewAlicja Grabska alicjagrabska@gazeta.pl609 675 305
Toruń / BydgoszczEdyta Płaskonka edyta.plaskonka@gmail.com608 279 750
Warszawa / LublinAnna Wendekeranna.wendecker@gmail.com881 799 069
WarszawaSylwia Stachecka - Tomasiewiczstachecka.tomasiewicz@gmail.com725 174 779
WarszawaWiola Kociszewskawiolettakociszewska@yahoo.com604 07 07 90
WarszawaJoanna Ryś-Bednarczykasiarys@interia.pl604 618 100
WarszawaAleksandra Kaczyńskiolawrobel@wp.pl605 160 016
WarszawaMagdalena Drzewińskam.drzewinska@wp.pl696 008 909
WarszawaSylwia Wachowiczsw.wachowicz@gmail.com692 350 282
WrocławKarolina Frączykkarolina.fraczyk@gmail.com515 145 444
WrocławAnna Kaziówannakaziow@gmail.com601 926 388
Zalesie Górne / PiasecznoMonika Kamać-Lermmonikalerm@icoud.com694 667 644