BEZPŁATNE TRE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapytaniom klientów oraz osób szkolących się, jak znaleźć tych, którzy oferują bezpłatne sesje TRE®, zamieszczamy listę uczestników licencjonowanych szkoleń, którzy mają prawo stosować metodę. W związku z tym, że sesje są darmowe, prowadzący mogą prosić o zgodę na ich nagrywanie, aby móc je później superwizować w ramach swojego procesu nauki. Prośba / zgoda na nagrywanie nie jest obligatoryjna.

Powodzenia!

1. Honorata Nawrocka-Bogusz Poznań,609735789, e-mail: hnawrockabogusz@gmail.com

2. Małgorzata Woźniak, Łódź, tel. 512364184, e-mail: gosia.wozniak@outlook.com

3. Bernadeta Kalinowska,  Elbląg,  e-mail vedicartbk@gmail.com

4. Daria Herdzik, Chodzież, tel. 604 918 438 e-mail: airad@tlen.pl

5. Monika Oniszczuk, Koszalin, tel: 531 552 337

6. Małgorzata Sobczak, Radom, tel. 660 367 387, e-mail: esterka04@tlen.pl

7. Marta Czerska, Kraków, e-mail: marta_czerska@wp.pl, tel. 698 054 637

8. Beata Pępkowska, Kraków, e-mail:psycholog.kraków@op.pl, tel. 603 884 094

9. Beata Augustyn, Kołobrzeg, e-mail: beaa.63@o2.pl, tel. 667 253 154

10. Anetta Mackiewicz, Kraków, e-mail: jaam@interia.eu, tel. 606 615 861

11. Magda Serafin, Starachowice, e-mail: melatonina811@gmail.com, tel. 607 347 238

12. Olga Marcinkiewicz, Kraków, e-mail: olgacoaching.pl, tel. 505 919 421

13. Sylwia Rogala-Marciniak, Łódź, e-mail: sylwia@centrumholi.pl, tel. 508 098 116

14. Mariusz Jazowski, Kraków, e-mail: mariusz.jazowski@gmail.com, tel. 791 777 270

15. Aneta Boryczko, Kraków, e-mail: a.gajdaboryczko@gmail.com,  tel. 791 038 988

16. Magdalena Schwienty, Kraków/Gdów, e-mail: schwienty@wp.pl, tel. 693 896 039

17. Monika Kania, Kraków, e-mail: monikakania2@tlen.pl, tel. 506 561 353

18. Anita Wilamowska, Białystok, e-mail: woroszyl.anita@gmail.com, tel. 514 243 579

19. Agnieszka Szotek, Bukowno, e-mail: a.d.szotek@gmail.com, tel. 795 581 519

20. Maria Puls, Katowice, e-mail: mariabarbarapuls@gmail.com, tel. 504 714 344

21. Monika Michalska, Kraków, e-mail: micha63@interia.pl, tel. 607 055 385

22. Łukasz Kozarski, Zabrze, e-mail: l-kozarski@wp.pl, tel. 500 833 883

23. Agnieszka Litwicka, Kraków, e-mail: agnieszka.m.litwicka@gmail.com, tel. 535 855 105

24. Wioletta Winiarz, Rzeszów, e-mail: wioletta.winiarz@gmail.com, tel. 605 981 118

25. Iwona Kacyna, Kraków, e-mail: iwonakacyna@gmail.com, tel. 602 524 698

26. Anna Broncel, e-mail: taja.bronzel@gmail.com, tel. 509 635 930